Zacznij mnie obserwować

poniedziałek, 20 grudnia 2010

Świąteczny makijaż

 
Wielkimi krokami zbliżają się do nas święta. Wiadomo, nie każdy z nas ma czas na głębsze zastanawianie się, jak będzie wyglądał nasz makijaż.
Jednak namawiam, by w wolnej chwili pomyśleć o tym, chociaż troszkę. Zapewne każda z nas chciałaby w tych dniach wyglądać jak najpiękniej. Spotkania i zjazdy rodzinne ... wspólne fotografie .... będziemy je z radością i mile wspominać, kiedy będziemy
zadowolone ze swojego wyglądu. Kiedy będziemy same się sobie podobać, to najważniejsze. Nie chodzi o to by przeglądać setki stron i zdjęć internetowych z makijażami, to zajęło by o wiele dłużej, niż same święta.:)  Dlatego ja zrobiłam to za Was i poszukałam w internecie różne ciekawe zdjęcia .:)
Pokażę kilka fajnych propozycji, które będziecie mogły same zrobić w domu.  Serdecznie zapraszam do oglądania i wykorzystania propozycji (jeśli któreś Wam się spodobają)... .
 
A teraz z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, życzę Wam Wesołych Świąt , aby te dni były najpiękniejsze i  najbardziej wyjątkowe. By nie zabrakło miłości, radości i zdrowia. :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz