Zacznij mnie obserwować

poniedziałek, 13 lutego 2012

Makijaż walentynkowy


 Walentynki już niebawem, bo już jutro, dlatego tym, którzy jeszcze nie zakupili żadnego prezentu dla swojego ukochanego radzę się sprężać i zrobić to jeszcze dziś. Podkreślam, że prezent nie musi mieć odzwierciedlenia typowo materialnego. Możemy zrobić coś własnoręcznie, możemy zrobić kolacje, przygotować wspólny wypad do kina bądź....zostać w domu, kupić butelkę ulubionego wina i stać
się prezentem samym w sobie, poprzez zwykłe bycie razem i utwierdzaniu się w fakcie, że wciąż mocno się kochacie.:) Fajna opcja? Macie jakieś inne pomysły? W każdym bądź razie, w tym ważnym dla niektórych dniu, należy wyglądać nieskazitelnie pięknie i sexy. Jak to zrobić? Podstawą jest odpowiedni strój (może tego dnia założysz coś odważniejszego dla swojego mężczyzny?) zmysłowy zapach perfum i oczywiście makijaż. Tą kwestią zajmę się właśnie ja.
Dla kobiet o delikatnej urodzie polecam makijaż delikatny ale podkreślający walory urody.W tym makijażu mogą być podkreślone usta, jako że często w codziennej bieganinie o nich zapominamy, dziś mogą stać się numerem jeden.
Natomiast dla kobiet, które nie są przekonane do tak odważnych ust, polecam mocne podkreślenie oczu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz