Zacznij mnie obserwować

piątek, 20 lipca 2012

Makijaż wodoodporny

abcmody.pl

W tak upalne dni jak teraz, każda z nas najchętniej pozbyłaby się makijażu z twarzy. Podkład spływa, róż i cienie się zmywają a tusz do rzęs nieestetycznie się rozmazuje. Jak temu zapobiec?Jak wyglądać pięknie opalając się, pływając w jeziorze, morzu?


Podczas okresu wakacyjnego powinniśmy używać kosmetyków tylko i wyłącznie lekkich i wodoodpornych. Przede wszystkim zrezygnujmy z ciężkiego, "pełnego" makijażu. Podczas takiej pogody, twarz powinna być świeża, promienna i rozświetlona. Sprawdźmy, które kosmetyki nie boją się wody i słońca, gdyż żadna z nas nie chce mieć błyszczącej cery, zwarzonego pudru czy rozwarstwionego podkładu. Zamiast mocno kryjących podkładów wybierz lekkie kremy koloryzujące, które nie tylko wyrównają koloryt cery, ale także zapewnią większy komfort, regulują wydzielanie sebum, zakryją zaczerwienienia. Kolejno potem, nałóż cienką warstwę pudru (najlepiej sypkiego), dzięki temu twarz będzie matowa przez dłuższy czas.


Będąc na plaży zrezygnuj z cieni do powiek, nie ryzykuj żeby się rozmazał.Co prawda można użyć cieni w kremie,są one o wiele trwalsze niż sypkie ale przez ten okres można trochę odpocząć od codziennego spędzania czasu przy lustrze rano.Postaw jedynie na dobrze wytuszowane rzęsy (oczywiście tuszem wodoodpornym). Dzięki niemu możesz się opalać i pływać a oczy będą podkreślone.

papilot.pl
we-dwoje.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz