Zacznij mnie obserwować

czwartek, 13 września 2012

Trend jesienny-podkreślone brwi


Często pozostają w "cieniu" naszego oka, zapominamy o nich. Jednak podkreślone brwi to jeden z najmodniejszych trendów nadchodzącej jesieni. Zaakcentowanie ich jest świetnym rozwiązaniem, aby twarz wyglądała bardziej wyraziście, ale nadal naturalnie.

Tak więc jeszcze tylko wystarczy delikatnie wytuszować rzęsy mascarą i nawilżyć usta błyszczykiem lub pomadką a w ciągu dosłownie kilku minut jesteśmy gotowe do pracy.
Wychodząc zaś gdzieś wieczorem, według uznania możemy zrobić czarną lub kolorową grubszą kreskę na górnej powiece, co sprawi, że oko będzie większe i wydłużone lub też odważyć się na smoky eyes, dzięki czemu jeszcze bardziej podkreślisz oko.

W jaki sposób należy zabrać się do umiejętnego malowania brwi?

Oto kilka wskazówek:
  1. Wyczesz brwi grzebyczkiem.
  2. Narysuj kredką kreski na luku brwiowym lub użyj matowego cienia.
  3. Szczoteczką do tego przeznaczoną rozetrzyj kredkę/cień.
Dziewczyny, które są blondynkami, szatynkami lub mają rude włosy, powinny użyć brązowej kredki. Brunetki mogą wybrać do podkreślenia kosmetyku w kolorze czarnym.

UWAGA! Bardzo łatwo jest również przerysować brwi, co wygląda wtedy sztucznie a nawet śmiesznie, więc jeśli nie jesteś pewna jaki kolor kredki kupić, lub w jaki sposób jej użyć poproś kogoś kto się na tym zna, czyli np. wizażystek pracujących w punktach kosmetycznych. Z pewnością doradzą i podpowiedzą jak należy użyć kosmetyku.


1 komentarz: