Zacznij mnie obserwować

piątek, 14 sierpnia 2009

Typy urody.

Wiosna-kobiety o tym typie urody mają zazwyczaj delikatną cerę, dlatego też mocne makijaże na co dzień mogą postarzyć twarz. Oczywiście możecie sobie pozwolić na mocniejszy wieczorowy makijaż, jednakże na co dzień, do pracy preferowałabym stonowane kolory i niewielkie ilości kosmetyków. Wystarczy że użyjemy podkładu, tuszu do rzęs i błyszczyka do ust, bądź podkreślimy je delikatnie szminką.:)
Niech będzie…usta mogą zaszaleć.:)

Lato-gdy jesteśmy posiadaczkami tego typu urody, powinnyśmy nie przesadzać z makijażem a dokładniej z jego ilością. Lato jest zimnym typem urody więc Panie powinny używać chłodnych kolorów. Kolory mogą być dodane na kościach policzkowych. Oczy mogą być podkreślone fioletem, brązami, niebieskim czy też szarym.:)

Jesień-ten typ urody powinien chronić się przed perłowymi kolorami a postawić na brązy, czerwienie, cynamonowy..:) Kobiety posiadające owy typ, będą się czuć dobrze w delikatnym jak i wyrazistym, wręcz ekstrawaganckim makijażu. Róże powinny ukazywać się w kolorze ciemnej pomarańczy.
Zima-usta przy tym typie urody mogą być podkreślone błyszczykami, czerwonymi szminkami. Gdy mamy jasną karnacje, używajmy jasnych cieni a gdy ciemną ciemniejszych. Wyrazistość i intensywność cienia powinno współgrać z kolorem oczu.


Jak odnaleźć swój typ urody?
Oto ważne pytania które pomogą Ci wybrać swój typ urody.

Jakiego koloru są Twoje oczy? Jasne czy ciemne?
Jak się opalasz? na brąz od razu czy czerwień?
Czy występują na Twojej twarzy piegi? Jeśli tak to jakiego koloru? Rudawe czy brązowe?
Jaki odcień ma Twoja cera? Oliwkowy, jasny, ciemny?
Jaki masz kolor włosów? Rude? Blond? Czarne? Brązowe?

Po odpowiedzeniu sobie na te kilka pytań, odkryjesz swój typ urody:)
Powodzenia.:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz